Föremål som liknar grafiskt blad Pablo Picasso
5378 Grafiskt blad
Såld: 900 kr
Såldes den 29 april 2024
2075 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
6076 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad, 29x21,53x45 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 25 mars 2024
5191 Grafiskt blad
Såld: 600 kr
Såldes den 5 december 2022
5515 Litografiskt b..
Såld: 500 kr
Såldes den 11 oktober 2021
4420 Grafiskt blad
Såld: 500 kr
Såldes den 16 augusti 2021
6509 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad, 64x47 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 30 november 2020
1065 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, Mor med barn. Motivet: 50x39cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 28 september 2020
4139 Grafiskt blad
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 maj 2020